מה זה נראות תקשורתית? בקצרה, זה הכל. כיצד רואים אותך, כיצד אתה נתפס בעיני אחרים, כיצד העסק שלך והערכים שלך מתורגמים בכל המדיומים בהם מתקיימת תקשורת, העברת מסרים, קידודם ופיצוחם.

המטרה האולטימטיבית היא שהמסר יועבר בצורה הכי טובה (קידודויתקבל ויובן באופן מלא ו"כפי שהתכוון המשורר"!

חלק מהנראות התקשורתית זה קידום העסק בכלי תקשורת ההמוניםבין אם זה באינטרנטברדיובעיתוניםובטלוויזיהלכל כלי התקשורת המסורתייםנוספו בעשור האחרון כלים חדשים בתקשורת המוניםאשר מתחילים לגלות את חשיבותם אך ורק בשנים האחרונותהכוונה היא לרשתות החברתיות.

המטרה שלנוזה לעזור לך להעביר את המסר שלךבכלי התקשורת המתאים ביותר עבורךבצורה הכי קליטה שתקל על המקבל את עבודת הפיצוח.

יחסי ציבור ושמירה על קשר עם התקשורת

קידום ראיונות וחומרי תוכן בכלי התקשורת השונים. שמירה על קשר עם עיתונאים ואנשי תקשורת באופן קבוע, על מנת לקדם את המוצרים שלך.

חלק מהנראות התקשורתית שלך זה קידום העסק בכלי תקשורת ההמונים. בין אם זה באינטרנט, ברדיו, בעיתונים, ובטלוויזיה. לכל כלי התקשורת המסורתיים, נוספו בעשור האחרון כלים חדשים בתקשורת המונים, אשר מתחילים לגלות את חשיבותם אך ורק בשנים האחרונות. הכוונה היא לרשתות החברתיות.

המטרה שלנו, היא לעזור לך להעביר את המסר שלך, בכלי התקשורת המתאים ביותר עבורך, בצורה הכי קליטה שתקל על המקבל את עבודת הפיצוח.

כמומחים בתחום התקשורת, אנחנו מנהלים מספר לקוחות בהתנהלות מול התקשורת, קובעים ראיונות עבורם בכלי התקשורת השונים, במיוחד בכלי התקשורת והאתרים בשפה הערבית בישראל. בנוסף להוצאת חומרים כתובים באופן שוטף: הודעות לתקשורת, ארגון מסיבות עיתונאים במידת הצורך, הזמנות לכלי התקשורת לכיסוי אירועים מסוימים, שיווק אירועים לכלי התקשורת, והעברת המסר שלך לכלי התקשורת. זו עבודתנו!

פרסום וייעוץ פרסומי

יצירת קונספט התקשורת השיווקית של החברה, מיקוד יעדים שיווקיים, כתיבת תוכן. כמו כן יצירת מכלול התקשורת השיווקית של החברה: אתר, ברושורים ותצוגה בתערוכות.

בנוסף מציעים אנו הפקת פרסומות וחומרים פרסומיים וחומרי קידום במדיה החברתית (סושיאל מדיה) ובכלי התקשורת המסורתיים כגון עיתונים ורדיו וטלוויזיה ואניטרנט.

לא כל מה שמתאים לך מתאים לכולם.

צריך להבין שלכל לקוח יש את הצרכים שלו, ושיש צורך לבנות תוכנית פרסום מותאמת עבור צרכי הלקוח.

התוכנית והאסטרטגיה הפרסומית נערכת על פי החזון של הלקוח ומטרותיו. וכמובן התקציב. שכן התקציב משפיע רבות על הפרסום.

ניראות תקשורתית שווה כסף? לא בהכרח. לפעמים רק צריך לחשוב בצורה נכונה ואסטרטגיה טובה לקידום השם והמוצר

ניהול אתרי אינטרנט, ועמודים ברשתות החברתיות (סושיאל מדיה)

(פייסבוק, טוויטר, טליגרם, יוטיוב, אינסטגרם ושאר הרשתות החברתיות)

פרסום PPC ממומן בפייסבוק

הפצת מודעות לקהלי יעד רלוונטים

קידום ממומן ברשתות חברתיות

ניהול דפי פייסבוק מקצועיים

קליקים מלקוחות פוטנציאלים

פעילות רימרקטינג לקהל קיים

קידום אתרים

לחברתנו מומחיות ומשאבים אשר נצטברו במהלך השנים לא רק בקידום אתרים בגוגל אלא גם במנועי חיפוש אחרים ופלטפורמות פרסומיות נוספות שיכולות להגדיל את כמות הגולשים באתר שלך, לשפר את הנראות שלו באינטרנט ולשפר את יחסי ההמרה באופן עקבי.

על ידי התאמת התכנים לפי מילות מפתח לחיפוש בגוגל (SEO – Search Engine Optimization)