מרסאל מדיה

חברת תרגום

השילוב בין המילים ``מרסאל`` ו ``מדיה``, משלב בתוכו את המטרה להקמת העסק ב-4/4/2013, והוא בהחלט העברת המסר שלך בכלי התקשורת.
מרסאל, בערבית, פירושו ``משלוח``, ומתייחסת להעברת מסר, כיוון שריסאלה, זה מכתב או מסר, אזי מרסאל, זה משלוח מסר! ואילו מדיה, מתייחס לשלל כלי התקשורת ואופני ההתקשרות, ויצירת הקשר עם אחרים.
המטרה הכללית הנה העברת מסרים באופן הכי בהיר, ומסודר, בכל אופני ההתקשרות, לקהל היעד שלך.
ישנם מספר כלים, מדיומים, להעברת מסרים בעידן של תקשורת המונים, החשוב ביותר, הוא בראש ובראשונה השפה, אשר בלעדיה לא תהיה לנו תקשורת יעילה מכל סוג שלא יהיה. המדיום המרכזי עבור מרסאל מדיה הנו, השפה.
מרסאל מדיה, כשמה כן היא, השליח שלך, להעביר את המסרים באופני התקשורת השונים.

באמצעות ידע נרחב, מקצועיות, מומחיות, עבודה קשה, ועמידה בדדליינים הצרים ביותר, נעניק לכם את התוכן המתאים ביותר עבורכם למימוש מטרותיכם.

המטרה הכללית הנה העברת מסרים באופן הכי בהיר, ומסודר, בכל אופני ההתקשרות, לקהל היעד שלך.

מרסאל מדיה, מעניקה ללקוח את שלל הפתרונות עבור תקשורת יעילה

מרסאל מדיה – השילוב בין המילים "מרסאל" ו "מדיה", משלב בתוכו את המטרה להקמת העסק ב-4/4/2013, והוא בהחלט העברת המסר שלך בכלי התקשורת.

מרסאל, בערבית, פירושו "משלוח", ומתייחסת להעברת מסר, כיוון שריסאלה, זה מכתב או מסר, אזי מרסאל, זה משלוח מסר! ואילו מדיה, מתייחס לשלל כלי התקשורת ואופני ההתקשרות, ויצירת הקשר עם אחרים.

המטרה הכללית הנה העברת מסרים באופן הכי בהיר, ומסודר, בכל אופני ההתקשרות, לקהל היעד שלך.

ישנם מספר כלים, מדיומים, להעברת מסרים בעידן של תקשורת המונים, החשוב ביותר, הוא בראש ובראשונה השפה, אשר בלעדיה לא תהיה לנו תקשורת יעילה מכל סוג שלא יהיה. המדיום המרכזי עבור מרסאל מדיה הנו, השפה.

מרסאל מדיה, כשמה כן היא, השליח שלך, למען העברת המסרים באופני ובכלי התקשורת השונים.

נראות תקשורתית

מה זה נראות תקשורתית? בקצרה, זה הכל. כיצד רואים אותך, כיצד אתה נתפס בעיני אחרים, כיצד העסק שלך והערכים שלך מתורגמים בכל המדיומים בהם מתקיימת תקשורת, העברת מסרים, קידודם ופיצוחם.

המטרה האולטימטיבית היא שהמסר יועבר בצורה הכי טובה (קידוד) ויתקבל ויובן באופן מלא ו"כפי שהתכוון המשורר"!

חלק מהנראות התקשורתית זה קידום העסק בכלי תקשורת ההמונים. בין אם זה באינטרנט, ברדיו, בעיתונים, ובטלוויזיה. לכל כלי התקשורת המסורתיים, נוספו בעשור האחרון כלים חדשים בתקשורת המונים, אשר מתחילים לגלות את חשיבותם אך ורק בשנים האחרונות. הכוונה היא לרשתות החברתיות.

המטרה שלנו, זה לעזור לך להעביר את המסר שלך, בכלי התקשורת המתאים ביותר עבורך, בצורה הכי קליטה שתקל על המקבל את עבודת הפיצוח.

חשיבות השפה ומרכזיותה בחיינו

השפה, הנה כלי התקשורת היעיל והמרכזי ביותר בחיינו כבני אדם. פילוסופים רבים רואים בשפה ככלי התקשורת הראשון אותו לומדים בני האדם, חשיבה, ואופן העברתה, קרי על ידי השפה והדיבור, הוא הכלי המייחד את בני אדם משאר הבריות.

"הלשונות נבראו כדי שבני אדם לא יבינו איש את רעהו" שמואל יוסף עגנון

אנחנו כאן כדי, שאנשים יבינו אאחד את השני, אנחנו נמצאים כאן כדי, להנגיש את המסרים שלך עבור קהל היעד אליו תרצה לפנות.

"למד את שפתך טוב ושלוט בה היטב ויהיה לך את המרכיב הראשון לחיים" – אדוארד מורו

מרסאל מדיה הוקמה מתוך הבנה שהשליטה בשפה הנה כלי מאוד חשוב למימוש יעדים, ולחיים טובים יותר.

תרגום מקצועי ואמין ולוקאליזציה לקהל היעד שלך
תרגום מקצועי ואמין
תרגום מקצועי ואמין
עמידה ביעדים והתחייבות בזמנים ובדדליינים
עמידה ביעדים
בקיאות בשפות עברית, וערבית, ואנגלית על בוריהן
בקיאות
התמקצעות בתרגום חומרים רפואיים, עסקיים, מושגים מקצועיים ואקדמיים לשפה הערבית
מקצועיות
קשרים עם כתבים ועורכים בכלי התקשורת הערבית (בישראל ובח``ול), והתקשורת העברית
תקשורת
בקיאות בהכנת ידיעות לתקשורת וחומר פרסומי
ידיעות לתקשורת
מומחיות בארגון אירועים ויצירת באזז תקשורתי
באזז תקשורתי
ניסיון גדול בהכנת וניהול קמפיינים תקשורתיים לשינוי חברתי
שינוי חברתי
ניסיון גדול התנהלות מול התקשורת, והכנה לראיונות ברדיו וטלוויזיה (ידע מבפנים)
הכנה לראיונות ועמידה מול מצלמה
ייעוץ תקשורתי וחידוד מסרים לתקשורת על מנת להשאיר רושם וחותם על המראיינים
חידוד מסרים
ניסיון עתיר שנים בניהול אתרי אינטרנט ועמודי פייסבוק ושלל הרשתות החברתיות
רשתות חברתיות

יתרונות במרסאל מדיה

צוות

שאהין נסאר

 

כעיתונאי חובב היסטוריה, כיליד ואדי ניסנאס בחיפה, וכפעיל חברתי המאוהב בעיר ובאנשיה, שאהין מכיר את רחבי העיר וההיסטוריה החבויה בפינותיה וברחובותיה. במהלך שנות עבודתו כעיתונאי שהחלו מגיל צעיר מאוד, עבר בכל התפקידים האפשריים בעולם התקשורת, מכתב צעיר, תחקירן, צלם, ועד לתפקידי עריכה, ועורך בעיתונים ואתרי אינטרנט שונים, כמו כן עורך ראשי במספר עיתונים מקומיים. בין היתר עסק בעבודות תרגום שונות שאט אט התפתח להקמת "מרסאל מדיה" על מנת לספק שירותי תרגום ועריכה מקצועיים באופן חוקי. ידיעת שפות מגיל צעיר ואוריינטציה לשפות הוכחו ככלי מאוד אפקטיבי בעבודה עיתונאית, ובעבודה עם כלי התקשורת, ובניסוח מסרים ועריכת תוכן.

תוך כדי עבודה באווירה בינלאומית במרכז מוסאוא – המרכז לזכויות האזרחים הערבים בישראל, התגלו יכולות התרגום והעבודה עם התקשורת מהצד השני, בניסוח וחידוד מסרים, ופעולה למען שיפור והשגת הזכויות של החברה הערבית בישראל, והנגשת המידע בעברית ואנגלית לשלל כלי התקשורת ולא רק הערבים. בנוסף לבניית קשרים עם כתבים ועורכים. כמו כן, בi24news, אווירה בינלאומית תרמה לשיפור הידע בשפה האנגלית, ומימוש תרגום סימולטני באופן יומיומי.

יתרה מזאת, שאהין פרסם מאמרי דעה באתר "הארץ", ובתאר המאמרים "העוקץ", ומנהל בלוג קבוע בו הוא כותב שירה וסיפורת ומאמרים בשפה הערבית.

שאהין נסאר, למד בין היתר תקשורת ופילוסופיה באוניברסיט חיפה, ובעבר למד הנדסת חומרים וכימיה בטכניון (לא השלים).