פרסום וייעוץ פרסומי

מרסאל מדיא מספקת שרותי ניהול אתרי אינטרנט, ועמודים בכלי התקשורת החברתיתת יחסי ציבור ושמירה על קשר עם התקשורתת וקידום אתרים

COMPANY PROFILE

Knowledge, expertise, good people and collaboration. We make the impossible possible!

יצירת קונספט התקשורת השיווקית של החברה, מיקוד יעדים שיווקיים, כתיבת תוכן. כמו כן יצירת מכלול התקשורת השיווקית של החברה: אתר, ברושורים ותצוגה בתערוכות.

בנוסף מציעים אנו הפקת פרסומות וחומרים פרסומיים וחומרי קידום במדיה החברתית (סושיאל מדיה) ובכלי התקשורת המסורתיים כגון עיתונים ורדיו וטלוויזיה ואניטרנט.

לא כל מה שמתאים לך מתאים לכולם. צריך להבין שלכל לקוח יש את הצרכים שלו, ושיש צורך לבנות תוכנית פרסום מותאמת עבור צרכי הלקוח.

התוכנית והאסטרטגיה הפרסומית נערכת על פי החזון של הלקוח ומטרותיו. וכמובן התקציב. שכן התקציב משפיע רבות על הפרסום.

ניראות תקשורתית שווה כסף? לא בהכרח. לפעמים רק צריך לחשוב בצורה נכונה ואסטרטגיה טובה לקידום השם והמוצר…

קידום ראיונות וחומרי תוכן בכלי התקשורת השונים. שמירה על קשר עם עיתונאים ואנשי תקשורת באופן קבוע, על מנת לקדם את המוצרים שלך.

חלק מהנראות התקשורתית שלך זה קידום העסק בכלי תקשורת ההמונים. בין אם זה באינטרנט, ברדיו, בעיתונים, ובטלוויזיה. לכל כלי התקשורת המסורתיים, נוספו בעשור האחרון כלים חדשים בתקשורת המונים, אשר מתחילים לגלות את חשיבותם אך ורק בשנים האחרונות. הכוונה היא לרשתות החברתיות.

המטרה שלנו, זה לעזור לך להעביר את המסר שלך, בכלי התקשורת המתאים ביותר עבורך, בצורה הכי קליטה שתקל על המקבל את עבודת הפיצוח.

כמומחים בתחום התקשורת, אנחנו מנהלים מספר לקוחות בהתנהלות מול התקשורת, קובעים ראיונות עבורם בכלי התקשורת השונים, במיוחד בכלי התקשורת והאתרים בשפה הערבית בישראל. בנוסף להוצאת חומרים כתובים באופן שוטף: הודעות לתקשורת, ארגון מסיבות עיתונאים במידת הצורך, הזמנות לכלי התקשורת לכיסוי אירועים מסוימים, שיווק אירועים לכלי התקשורת, והעברת המסר שלך לכלי התקשורת. זו עבודתתנו!

 

ניהול אתרי אינטרנט, ועמודים בכלי התקשורת החברתית

(פייסבוק, טוויטר, טליגרם, יוטיוב, ושאר הרשתות החברתיות)

פרסום PPC ממומן בפייסבוק

הפצת מודעות לקהלי יעד רלוונטים

קידום ממומן ברשתות חברתיות

ניהול דפי פייסבוק מקצועיים

קליקים מלקוחות פוטנציאלים

פעילות רימרקטינג לקהל קיים

לחברתנו מומחיות ומשאבים שנצברו במהלך השנים לא רק בקידום אתרים בגוגל אלא גם במנועי חיפוש אחרים ופלטפורמות פרסומיות נוספות שיכולות להגדיל את כמות הגולשים באתר שלך, לשפר את הנראות שלו באינטרנט ולשפר את יחסי ההמרה באופן עקבי.

על ידי התאמת התכנים לפי מילות מפתח לחיפוש בגוגל (SEO – Search Engine Optimization)

THINKING AHEAD - MOVING FORWARD

What's News Today. Recent Blog Entries.

מרסאל מדיה – שאהין נסאר

מרסאל מדיה, מעניקה ללקוח את שלל הפתרונות עבור תקשורת יעילה

לקוחות שלנו
לקוחות שלנו

לקוחות שלנו

על החברה
על החברה

על החברה

השרותים שלנו
השרותים שלנו

השרותים שלנו

חיפה שלא הכרתם
חיפה שלא הכרתם

חיפה שלא הכרתם

שלחו לו

שלחו לנו

נשמח שתהיו איתנו בקשר